суббота, 9 января 2021 г.

Собака с пакетом на голове стала символом борьбы с COVID-19

 


На днях на страницах сингапурского издания The Straits Times появилась очередная статья о коронавирусе,  которую проиллюстрировали фото улицы, однако читатели обратили внимание не на материал, а на четвероногого героя фотографии - пса с пакетом на голове. Об этом сообщает "Апостроф".

Согласно сообщению, среди пользователей сети собака очень быстро стала новым символом борьбы с коронавирусной инфекцией COVID-19 и героем самых забавных новостей о карантине.


Отмечается, что единственное, что беспокоит пользователей соцсетей, - причина, по которой маленькое животное оказалось в такой "защитной маске". Выяснить ситуацию пока не удалось, но люди очень надеются, что пес просто попал в кадр без своего хозяина, который таким образом обезопасил своего питомца.

Напомним, ранее молодая супруга российского юмориста Евгения Петросяна Татьяна Брухунова во время карантина, после месяца самоизоляции вышла на прогулку с пакетом на голове.


Молода дружина Петросяна після місяця самоізоляції вийшла на вулицю в пакеті на голові

Образ 31-річної дружини гумориста викликав велику кількість насмішок в соцмережі


Молода дружина російського гумориста Євгена Петросяна Тетяна Брухунова під час карантину вийшла на прогулянку з пакетом на голові. Відповідним фото вона поділилася в Instagram.

"Сьогодні рівно місяць, як я жодного разу не виходила з дому! На честь цієї "події" вийшла у двір подихати", - написала дівчина.

Незвичайний образ 31-річної дружини гумориста викликав велику кількість насмішок, адже Тетяна зображена на фото в яскраво-жовтому пальто з блакитними квітами і в рожевих штанях. Пакет на голові, ймовірно, замінив їй захисну маску.

Тетяна БрухуноваInstagram
В коментарях посипалися запитання підписників: "А можна дізнатися бренд пакету?", "Пакет ідеально поєднується з образом", "Це в Москві зараз так ходять?", "Клас. А на скільки вистачає повітря?".

Зазначимо, Тетяна Брухунова і 74-річний Євген Петросян самоізолювались після прильоту з Дубая. Пара не виходила на вулицю протягом місяця.

Раніше повідомлялося, що відомі актори, музиканти і моделі не забувають підбадьорювати сотні тисяч своїх підписників в соціальних мережах. Власним прикладом вони доводять – варто побути вдома кілька тижнів, тому що це може зберегти життя. Читайте "Зірки vs коронавірус: Як селебріті підбадьорюють себе на всесвітньому карантині" тут.

Тетяна БрухуноваInstagram
Комментариев нет:

Отправить комментарий